Van den Berk planteskole
choose your language:
 

Salg

johan-van-den-berk 

Johan van den Berk
Ledelsesassistent
Repræsentant Skandinavien
johan@vdberk.nl
Tlf.     +31 (0)413 - 480 476
Mob.   +31 (0)6 - 5174 5978

brenda-swinkels-19-1  

Brenda Swinkels
Salgschef
brenda@vdberk.nl
Tlf.    +31 (0)413 - 480 487
Mob.  +31 (0)6 - 5115 6108

thieu-pije 

Thieu Pije
Repræsentant Holland
thieu@vdberk.nl
Tlf.    +31 (0)413 - 480 485
Mob.  +31 (0)6 - 5317 8265

jan-van-kempen-1 

Jan van Kempen
Repræsentant Holland
vankempen@vdberk.nl
Tlf.    +31 (0)413 - 480 486
Mob.  +31 (0)6 - 2024 7390

rob-linkels 

Rob Linkels
Sælger internt arbejdsområde
Holland og Spanien
rob@vdberk.nl
Tlf.    +31 (0)413 - 480 499
Mob.  +31 (0)6 - 1029 1538

matthias-oeding-1600x1200-1 

Matthias Oeding
Repræsentant
Rhododendron GmbH
matthias@vdberk.de
Tlf.    +49 (0)4483 930 5013
Mob. +49 (0)171 260 9950
fax    +49 (0)4483 930 5014

stijn-wijnants-1  

Stijn Wijnants
Repræsentant Belgien
stijn@vdberk.be
Mob. +32 (0)476 484 073
Fax    +32 (0)117 662 36

ferdinand-timmerman 

Ferdinand Timmerman
Sælger internt arbejdsområde
Belgien, Storbritannien og Irland
ferdinand@vdberk.nl
Tlf.    +31 (0)413 - 480 492
Mob.  +31 (0)6 - 2305 0767

jan-van-vechel 

Jan van Vechel
Repræsentant
Belgien, Storbritannien og Irland
jan@vdberk.nl
Tlf.    +31 (0)413 - 480 482
Mob.  +31 (0)6 - 2266 2511

jan-geerts-1 

 

Jan Geerts
Repræsentant
Vallonien, Schweiz og Luxembourg
jangeerts@vdberk.be
Tlf.    +31 (0)413 - 480 480
Mob. +32 (0)473 35 29 55


michael-queree 

Michael Queree
Agent Storbritannien 
michael@vdberk.co.uk
Tlf.    +44 (0)1892 522 360
Mob.  + 44 (0)7743 751389
Fax.   +44 (0)1892 522 767

 peter-van-oekel 

Peter van Oekel
Agent Storbritannien
Tlf.    +44 (0)757 0844 185

 thierry-carlier 

Thierry Carlier
Repræsentant Frankrig
thierry@vdberk.fr
Tlf.     +33 (0)5556 64940
Mob.   +33 (0)6072 97979
Fax.    +33 (0)5556 61846

 cecile-ravez Cécile Ravez
handelsassistent Frankrig
cecile@vdberk.fr
Tlf.     +33 (0)5556 64940
Fax.    +33 (0)5556 61846
bert-jan-godeke-1-1  

Bert Jan Godeke
Sælger internt arbejdsområde
Frankrig
bertjan@vdberk.nl
Tlf.     +31 (0)413 - 480 488
Mob.  +31 (0)6 - 1297 7273

franca-kamlah-7-web 

Franca Kamlah
Repræsentant Tyskland
franca@vdberk.de
Tlf.    +31 (0)413 - 480 411
Mob. +31 (0)6 - 3095 1616

 svetlana-van-son 

Svetlana van Son
Sælger internt arbejdsområde
Tyskland, Rusland og Østeuropa
svetlana@vdberk.nl
Tlf.    +31 (0)413 - 480 484
Mob. +31 (0)6 - 8323 0658

anneke-web  

Anneke de Jong
PR
anneke@vdberk.nl
tel.    +31 (0)413 - 480 464

   
   

 

Bewaren
Vent et øjeblik